• Реклама
  • Реклама
Создать ответ 
АС на динамиках Sonido
Dr.Sound Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 21-07-2016, 17:35
Сообщение: #61
Учитывая последние события и, как следствие, наши местные условия, думаю, что по самым скромным подсчётам с 8-и омными ШП раньше середины августа вряд ли получится... Plachet.
Ну, а шоб "дупа на стільці ні йорзала" таки есть старый проверенный удифильский способ - вкрутить по центру седалища шип остриём вверх Smeh.
Описанное техническое решение надёжно фиксирует слушателя в точке прослушивания, способствуя наилучшему раскрытию тонких деталей звуковой сцены... Большая улыбка.
А мне на таком чудо-кресле таки придётся сидеть однозначно несколько дольше, чем Вам... Oriamnot.

"Ребята, не бойтесь замахиваться на "БОЛЬШОЕ", но перед этим - не забывайте сходить "ПО МАЛЕНЬКОМУ"! (Rodney Dangerfield).
Вебсайт
Цитировать это сообщение
bramms Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 21-07-2016, 21:29
Сообщение: #62
Smeh про саморіз влучно))
Затримка бо Ви з Луганська? Ех, ...

Після прогріву планую підбирати підсилювач... а також цікаво з лампою почути буде) короче, все тільки починається) хоча цап, кабеля міняти не планую, а от з підсилювачем - поле непахане... ще й велике...
Цитировать это сообщение
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 07:17
Сообщение: #63
(21-07-2016 21:29 )bramms писал(а):  Smeh про саморіз влучно))
Затримка бо Ви з Луганська? Ех, ...

Після прогріву планую підбирати підсилювач... а також цікаво з лампою почути буде) короче, все тільки починається) хоча цап, кабеля міняти не планую, а от з підсилювачем - поле непахане... ще й велике...

Лампу краще залиш на попередній підсилювач - магії додаш скільки захвгодно (якщо вона сподобається), зате не втратиш контроль, демпінг фактор, запас по току і напрузі і т.д.

дасть Бог, візьму до тебе свій єретичний сучасний ШИМ -Pascal S-PRO2 (такій Джеф Роланд юзає в своєму апараті).
Цитировать это сообщение
bramms Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 09:19
Сообщение: #64
D клас? А в чому його переваги? Чи це вже злісний оффтоп? Storazrassk
Цитировать это сообщение
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 09:37 (Отредактировано 22-07-2016 в 09:42 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #65
(22-07-2016 09:19 )bramms писал(а):  D клас? А в чому його переваги? Чи це вже злісний оффтоп? Storazrassk

Як правило до недавнього часу Д клас нормальна річ була лише для НЧ (контроль і КПД), на сч-вч - пісок.
Але останні речі від Hypex, Pascal можна вже використовувати адекватно в усю полосу, немає такого піску-спотворень по СЧ-ВЧ, якими славиться традиційно Д клас.

В моєму випадку сцена, контроль, прозорість, запас дурі, детльність - це все в плюс іде з Паскалєм (відносно мало мощних А-класа і мощних стандартних АБшників теж) .
Відносно А класу гірше трохи лише натуральність тембрів на верхньому СЧ, наприклад коли на БСО одночасно багато скрипок грає, але я готовий це розміняти на решту переваг.

Були б лишні пару тисячек - брав би оригінального Пасса ватт на 150т, або Рогожинський Neоclassic http://rogozhin-labyrinth.blogspot.com/
Останнього слухав на топових бівнях і на Флагах, ось там реально бІмба, як казав нєзабвєнний Азіров.
Цитировать это сообщение
bramms Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 10:40
Сообщение: #66
Якщо чесно то дивлюсь на інтегральники більше... ібо економніше суттєво: один сєтєвік, один міжблок, та й ціна... хоча рогожина цікаво б було послухати з хорошим предом, порівняти «в лоб» з hegel h200 який в брата стоїть 2 кроки від мене, а ціна на них в Польщі трапляється бу по 6000 злотих (1500кує). Коли включав аіони з ним -було мало доволі нч, порівняно з моїм вінцентом 231. Ще як бюдж варіант вінцент 238... трохи більше 1000 можна найти, підкупає клас А до 60вт, здається. Але треба слухати, порівнювати, твій шим теж цікавий
Цитировать это сообщение
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 11:53 (Отредактировано 22-07-2016 в 11:58 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #67
Вимальовується цікавий сходняк:

- двухсмугові Сонідо 175+300, можливо Дінаудіо (?)
- предварь Н.Пасса Aleph L,
- підсилювачи: Hegel, Vincent, Pascal S-PRO2, Neoclassic
- аудіозбоченці: pawel, Saburov S.A.M., Rogozhin, bramms Pivo2

Так як все таки слухати все будемо на сонідо - то не зовсім офтоп тут, сподіваюсь))
Жалко шо Віктора в Лемберг ніяк не підтягнути зараз (((
Цитировать это сообщение
Dr.Sound Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 12:23 (Отредактировано 22-07-2016 в 12:25 , пользователем Dr.Sound.)
Сообщение: #68
Эх! Такая компания... По доброму завидую вам, хлопцы... С нетерпением жду описания впечатлений и мнений после экспериментов с усилением. Удачи Shlapa.

"Ребята, не бойтесь замахиваться на "БОЛЬШОЕ", но перед этим - не забывайте сходить "ПО МАЛЕНЬКОМУ"! (Rodney Dangerfield).
Вебсайт
Цитировать это сообщение
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 25-07-2016, 20:25 (Отредактировано 25-07-2016 в 20:26 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #69
(21-07-2016 15:10 )Dr.Sound писал(а):  Вот ссылка на тестовый диск: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3703043
Басовый трек №12 Shok.
И первый трек - гитара - просто потрясающий! Good.

да, гітара супер записана. 12 трек - думав там колотушка на 50Гц, як часто буває. А нічого подібного, там дуже низький НЧ реально. На ухо - схоже із тестовими сигналами в диапазоні 20-3ОГц.
АС спокійно відіграли, але затухання кімнати могло би бути і покраще, це да..
Цитировать это сообщение
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 25-08-2016, 09:33 (Отредактировано 25-08-2016 в 09:33 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #70
ну шо, як там 8-омний сонідо?
Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)


HotLog
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
-->
///end footer